ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי אחראי על תשלום קצבאות וגמלאות לאזרחים, אשר במשך כל חייהם הבוגרים, שילמו עבור שירות זה. אדם מחויב לשלם לביטוח הלאומי מדי חודש בחודשו, ובתמורה לכך הוא אמור לקבל תשתית ביטוחית למקרה של נכות, מחלה, תאונות עבודה וזקנה. לצערנו, ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי אינה פשוטה ולכן, בהגישך תביעות לביטוח הלאומי, רצוי להיעזר בגורם מקצועי.

בירוקרטיה
ההתנהלות מול הביטוח הלאומי כרוכה בהרבה בירוקרטיה וניירת. בין אם מדובר בתביעות לביטוח הלאומי או בתביעות תאונות עבודה, עליך להגיש טפסים ומסמכים, וכן להקפיד על ניסוח והתנהלות נכונים, בכדי שלא תטעה ותאבד את זכאותך בתהליכים. לעתים נדמה כי המוסד לביטוח לאומי יעשה הכול על מנת שלא תקבל את המגיע לך, וכשאדם חולה ותשוש, אין לו את הכוחות הדרושים למאבק מסוג זה. בדיוק לשם כך ניתן לפנות למשרד עורכי דין איתן פלג, המנהל תביעות מול ביטוח לאומי בהצלחה מזה יותר מעשור. המשרד שם לו למטרה לאפשר לפונים אליו לקבל את הפיצוי המגיע להם בגין נכות, תאונת עבודה או מחלה, ולייצגם מול המוסד לביטוח לאומי כך שיקבלו את מלוא זכויותיהם.

ניהול התביעה
משרד עורכי דין איתן פלג מנהל עבור לקוחותיו את התביעות לביטוח לאומי ביעילות, תוך הקפדה על התנהלות מיטבית עבור הלקוח. תביעות תאונות עבודה לביטוח לאומי אף הן זוכות לטיפול מקצועי ויעיל. עורך דין מנוסה בתביעות מול ביטוח לאומי יודע כי גם אם קיבלת תשובה שלילית יש ביכולתך להגיש ערעור, וכמו כן יודע אילו נקודות יש להדגיש בהגשת הערעור. תרומתו של הניסיון להצלחת התביעה היא משמעותית ביותר. תוכל להגיש תביעה לביטוח לאומי בעצמך, וכן תביעות בנושא תאונות עבודה, אולם אתה עלול לעשות טעויות שיפגעו בהצלחת התביעה שלך ויגרמו לך הפסד כספי רב.

הימנע מטעויות מיותרות
מכיוון שההתנהלות בתביעות מול ביטוח לאומי היא סבוכה, טעות תמימה שתיעשה על ידי גורם לא מנוסה עלולה להכשיל את התביעה שלך. לכן, פנה לעורך דין בעל ניסיון והצלחה מוכחים, כך תימנע מהפסד, ותאפשר לעצמך למצות את זכויותיך.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
תביעות נגד משרד הבטחון