חוק מוצרים פגומים

עבור הרבה מאוד אזרחים תמימים אשר רוכשים מוצר תמים מכל סוג שהוא החיים יכולים להשתנות בין רגע. לאורך ההיסטוריה אנו מכירים מקרים רבים בהם כתוצאה ממוצר פגום נפגעו ילדים ומבוגרים. לכל אחד ומאותם הנפגעים עומדת הזכות לתבוע בגין פגיעה זו. חוק מוצרים פגומים וכמו כן עוד חוקים רבים אחרים נועדו על מנת להגן ולאפשר לאלו אשר נפגעו כתוצאה משימוש במוצר לקבל פיצוי הולם על פגיעה זו.

מה ניתן לעשות במקרים של פגיעה כתוצאה משימוש מוצר כזה או אחר? מה היא המשמעות של חוק המוצרים הפגומים? מה חשוב לדעת על הצוות המקצועי של משרד עורכי הדין של עורך דין איתן פלג?

אולם עם זאת חשוב מאוד להדגיש כי במקרים רבים חוק מוצרים פגומים אינו מבטיח כי אכן יקבל הנפגע את המגיע לו. על מנת שזה אכן יקרה חושב מאוד להוכיח כי אכן הנפגע נפגע מאותו המוצר, יש להוכיח כי אכן המוצר יצא מהמפעל או מהיצרן כאשר הוא פגום, יש להוכיח כי אכן הייתה התרשלות של הנתבע וכו'.

חוק מוצרים פגומים ועוד חוקים רבים אשר נועדו לשרת את הציבור הרחב אינם יכולים לשרתו ללא הכוונה וייעוץ מקצועי של עורך דין מקצועי. עורך דין איתן פלג וכמו כן כל צוות משרדו רכשו הרבה מאוד ניסיון וכמו כן הרבה מאוד ידע לאורך השנים בתחום ייחודי זה.

אחריות למוצרים פגומים? על מי זה חל?
כאמור אחריות למוצרים פגומים חלה על היצרן של המוצר. אולם על מנת להוכיח זאת חשוב מאוד להיעזר בשירותיהם של המומחים לדבר. במשרדו של עורך הדין איתן פלג פועלים ימים כלילות למען הוכחת צדקתם של רבים וטובים. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות נאמנים ומרוצים למשרד עורכי דין זה.

ביטוח תלמידים משרד החינוך? מה עוד בין שירותי משרד עורכי דין זה?
שלל שירותים מגוון ומקצועי ביותר. בין היתר ליווי ייעוץ וייצוג נפגעים רבים וביניהם נפגעי תאונות עבודה, טיפול בכל נושא ביטוח תלמידים משרד החינוך, רשלנות באבחון גידולים ועוד. אחריות, אמינות ומקצועיות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ביטוח תאונות אישיות תלמידים