אף על פי שביטוחים מכל הסוגים אמורים להגן עלינו ולתת תחושת ביטחון בכל עת (תמורה הגיונית עבור הסכומים שאנו מקדישים לנושא זה בכל חודש) אך במקרים מסוימים אנו מגיעים לשלב בו אנחנו זקוקים לתמיכה זו מצד הגורם שאמור לסייע לנו ברגע קשה, אך חברת הביטוח מתעקשת שהנסיבות הספציפיות שלנו אינן מכוסות על ידי הפוליסה, או שהתרחש מקרה בו לכאורה היה פרט שלא הוצהר בפני סוכן הביטוח, מה שמבטל את הפוליסה כליל. במקרים אלה, עורך דין ביטוח בחיפה עשוי להיות הפתרון היחידי בכדי לקבל את הסכומים הדרושים לכם על מנת לאסוף את חייכם ולהתחיל להשתקם, בין אם מדובר בביטוח בריאות, בביטוח של הבית, בביטוח של הילד במוסד החינוכי או בכל סוג ביטוח אחר.

מתי יש לחפש עורך דין ביטוח בצפון?
כאשר אתם נמצאים במצב קריטי שבו אתם זקוקים לפירעון של הביטוח, אך החברה אינה הולכת לקראתכם, חשוב מאוד לתעד בצורה מדויקת ביותר את כל השתלשלות העניינים. כמו כן, חשוב מאוד להגיש לעורך הדין את ההסכם שלכם מול חברת הביטוח, על מנת שיעבור על האותיות הקטנות. במסגרת ההסכם ניתן לראות מי הוא אחראי ההוכחה – אתם לחברת הביטוח או ההיפך. ליווי צמוד של משרדו של עורך הדין איתן פלג יסייע לכם לקבל את כל הייעוץ שתצטרכו בכדי לקבל את המגיע לכם. בין אם מדובר בהתנהלות מול חברת הביטוח שלכם או של הגורם שהביא לנזק כלשהו בחייכם – עורך דין ביטוח בחיפה משחק תפקיד חשוב ביותר בהצלחה של התהליך.

כיצד מתנהלים עם עורך דין ביטוח בחיפה?
באופן כללי, תמיד כדאי לפנות לשירותיו של עורך דין ביטוח בצפון כבר ברגע שבו נדרש לכם פירעון של הפוליסה, משום שגם במקרים בהם החברה אינה מתנגדת, תמיד כדאי לבדוק שהסכום שמועבר אליכם הוא המלא ביותר והתואם את המובטח והדרוש לכם. עורך דין ביטוח בחיפה שעושה את עבודתו בצורה תקינה ואיכותית מבטיח לכם שכל התהליך יעבור על הצד הטוב ביותר, כך שיאפשר לכם לזכות בכל הסכום המגיע לכם  ולהתחיל לאסוף את השברים בצורה האיכותית ביותר. משרדו של איתן פלג מהווה את הגורם המהימן ביותר לפנייה בשלב זה.

עורך דין ביטוח בחיפה