מהם תביעה ייצוגית?
לפעמים, יש מקרים, שאנשים רבים נפגעים ממשהו מסויים, ורוצים להגיש תביעה בגין הנזק שנגרם להם. במקרה זה, שיש מספר גדול של תביעות על אותו נתבע, מומלץ לכל התובעים להתאגד ולהגיש תביעה ייצוגית משותפת, ולשכור עורך דין תביעות יצוגיות.

למשל: הרבה תושבים שנפצעו בגלל מפגעים מסויימים שהעירייה לא טיפלה. לפעמים, יהיה רופא חסר אחריות, שמטופלים רבים ניזוקו על ידו, בגלל טיפול מתרשל וחסר אחריות. לפעמים תוגש תביעה ייצוגית, נגד בנק שגרם לנזק ללקוחות. לפעמים חברות תקשורת, ממשיכות לגבות כסף מלקוחות שעזבו, ואז תוגש תביעה ייצוגית של כל הלקוחות, שחברת התקשורת, המשיכה לגבות מהם כסף שלא כדין.

מדוע עדיפה תביעה ייצוגית על פני תביעה פרטית?
לקבוצה יש כוח. לאזרח הבודד, קשה להתמודד לבד מול המערכת, ובמיוחד עם הנתבעים הם רשויות, בנקים, קופת חולים, חברות תקשורת, או כל גוף רשמי חזק אחר. כאשר יש אוסף של אזרחים המתאגדים, הסיכוי שלהם לזכות בפיצוי מוגדל, יהיה גדול יותר. גם כאשר מגישים תביעה ייצוגית, חשוב לקחת עורך דין לתביעות יצוגיות.

חשוב לקחת עורך דין לתביעות יצוגיות:  
גם כאשר מדובר בקבוצה גדולה של תובעים, מומלץ מאוד לקחת עורך דין מקצועי, בשביל תביעות יצוגיות. כאשר הנתבעים מתאגדים ביחד, יהיה להם קל יותר לשכור עורך דין מהשורה הראשונה, משום שכל אחד משלם קצת, וביחד נאסף סכום גדול.

מה יעשה עורך דין תביעות יצוגיות מקצועי?
עורך דין לתביעות יצוגיות מקצועי, ידע לאסוף מכל אחד מהתובעים את פרטי הנזק שנגרם, ויבנה תיק גדול של האשמות. כיצד הוא יעשה זאת? פרט ועוד פרט, מתאסף לסיפור מפליל גדול. כל אחד מהנתבעים נפגע בצורה אחרת. הצירוף של כל הפגיעות, יוצר תיק האשמות מכובד.

איזה עורך דין לתביעות יצוגיות כדאי לקחת?
עורך הדין איתן פלג, מתמחה משנת 2000, בהגשת תביעות יצוגיות. לעורך הדין הצלחות רבות בתחום. חלק מהלקוחות של עורך הדין, הם עובדים מתחום ההייטק, אשר נפגעו פיזית כתוצאה מישיבה והקלדה ממושכת. עורך הדין הצליח באמצעות תביעה ייצוגית לדרוש פיצוי מהמעביד. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
רשלנות עיריות

עורך דין לתביעות יצוגיות