אף על פי שדברים רבים נתפסים על ידי כמובנים מאליהם ואינם דורשים הסבר או מלחמה על קבלת הזכויות שאמורות להגיע כחוק, עדיין מתרחשים מקרים רבים בהם שבהם יש צורך להיאבק על מה שמגיע. כך, כאשר מדובר במקרים של תאונת דרכים עבודה, לא תמיד קל להשיג את הפיצויים המגיעים עקב הפגיעה הגופנית, אובדן כושר העבודה והירידה באיכות החיים. יחד עם זאת, במקרים רבים אי אפשר להעביר את התהליכים האלה ללא עזרתם של עורכי דין לתאונות עבודה המלווים את הנפגע לכל אורך הדרך ומוודאים שהוא אכן זוכה לכל הפיצויים להם הוא זכאי.

מדוע הפיצויים אינם תמיד ניתנים בקלות?
תאונות שונות אינן תמיד מוכרות באופן אוטומטי בתור תאונות עבודה, זאת למרות הפירוט הרב הקיים בתחום החקיקה המסדיר נושאים אלה. כך, תאונות דרכים עבודה דרשו התערבות של עורכי דין לתאונות עבודה לאורך שנים ארוכות, מפני שלא מפגן של כוחות ואחדות עם מומחה בתחום המוסדות לא הסכימו להכיר בתאונה כקשורה לעבודה. כיום, גם אירועים שהתרחשו בדרך לעבודה וחזרה ממנה מוכרים בתור תאונות עבודה, ומאפשרים לקבל את הפיצויים החיוניים וההכרחיים במקרים אלה. עורך הדין איתן פלג והצוות שלו מתחייבים לבצע את כל הדרוש על מנת שהאדם יקבל את הסטאטוס המגיע לו ואת מלוא הפיצויים.

כיצד עורכי דין לתאונות עבודה קובעים את גובה הפיצוי?
חשוב להבין שבמסגרת עבודתם, עורכי דין לתאונות עבודה קודם כל צריכים לקבל את הסכומים שהאדם איבד עקב התאונה – לדוגמא, הפגיעה בפרנסה בהיקף של מספר משכורות, טיפולים יקרי ערך, אביזרים שהיה צריך לרכוש במסגרת השיקום ועוד. כל אלה, בהנחה שיש עדויות והסכמה גורפת על כך שמדובר כאן במקרה של תאונת דרכים עבודה, משתקללים לסכום אחד שעשוי להימסר לנפגע על פני זמן. בנוסף, אם עקב התאונה האדם לקה בנכות בהיקף כלשהו, הוא זכאי לקצבה בשל כך בהתאם לאחוז הנכות שנקבע בוועדה הרפואית. בכל אלה נדרש ליווי צמוד ואישי הניתן במשרדו של איתן פלג בכל עת – משרד שדואג באופן בלעדי לצד של הנפגעים בלבד.

עורכי דין לתאונות עבודה