רשלנות באבחון גידולים

מה הזה אומר להתרשל באבחון גידול? מה היא המשמעות של הרשלנות עבור החולים? איך ניתן לפצות של החולה במקרה של רשלנות רפואית? מה חושב לדעת על משרדו של עורך הדין איתן פלג?

אין ספק כי המחלה הפופולארית והקשה ביותר איתה מתמודדים רבים וטובים היא מחלת הסרטן. גידולים סרטניים אשר אינם מתגלים בזמן עשויים להסתיים במוות. עבור רבים המחלה הזו היא מחלה אשר אין ממנה דרך חזרה. על כן מחלה זו מדירה שינה מעיני גברים ונשים, ילדים וזקנים. אחת הבעיות המרכזיות איתה נאלצים להתמודד רבים היא אותה רשלנות באבחון גידולים. לצערנו אנו מתקלים מידי יום ביומו בכל המוסדות הרפואיים בטעויות של צוותים רפואיים. טעויות אלו יכולות להיות בכך שאינם מגלים את אותו גידול, מאבחנים אותו בצורה הלא נכונה וכמו כן מקרים רבים בהם מודיעים לפלוני או אלמוני על כך שחלה בסרטן כאשר לאחר זמן מה מתגלה כי אין בגופו כלל גידול סרטני.

רשלנות באבחון גידולים עשויה לשנות מן הקצה אל הקצה את חיי אותו חולה וכמו כן את חיי כל סובביו. לא פעם טעויות אלו נובעות מרשלנות ישירה של הרופא או הצוות הרפואי. חשוב להדגיש כי לכל חולה כזה מגיעה הזכות לפיצוי. אולם לשם כך חשוב מאוד כי מי שילווה את התהליך הוא משרד עורכי דין בעלי מוניטין רב בטיפול במקרים של רשלנות באבחון גידולים.

הנכם נפגעי גזזת? יש למי לפנות!
כל אותם חולים, נפגעי גזזת, וכמו כן עוד חולים רבים אחרים החולים בכל מיני סוגים של מחלות כלל אינם מודעים לעובדה כי יש להם זכויות המגיעות להם וכמו כן  הטבות ופיצוי כזה או אחר. על מנת ללמוד על כל מה שמגיע לחולים השונים מומלץ מאוד לפנות, מוקדם ככל הניתן למשרדו של עורך הדין איתן פלג ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר והליווי לאורך כל הדרך.

מחפשים עורך דין נכי צה"ל? חפשו את עו"ד פלג!
משרדו של עורך דין נכי צה"ל, איתן פלג עוסק במגוון רחב של תחומים. בין השאר תביעות ייצוגיות, נפגעי תאונות עבודה ועוד.  

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ביטוח תאונות אישיות לתלמידים