רפואה היא אחד הגורמים החשובים ביותר באיכות חייו של האדם בעולם המודרני. לפיכך, אבחון שנערך בצורה בלתי תקינה עשוי להיות בעל השלכות מרחיקות לכת על כל אורחות החיים של המטופל ולפגוע בו בצורה הקשה ביותר. רשלנות באבחון מהווה חלק משמעותי ביותר מכלל תביעות הרשלנות הרפואית, משום שטעות זו גוררת אינספור טיפולים בלתי דרושים, שפעמים רבות אף מביאים לפגיעה נוספת בבריאותו של האדם לטווח הארוך ולהיווצרות של מחלות שלא היו מופיעות לולא הטיפול השגוי. באופן טבעי, נדרש עורך דין מנוסה בתחום התביעות הרפואיות, לצד תיעוד מבוקר של כל התהליך וקבלת חוות דעת מרופאים נוספים שיעידו שנעשתה טעות חמורה שניתן היה למנוע.

טעויות נוספות שגוררות תביעות
מלבד רשלנות באבחון, פעמים רבות יש צורך בעורך דין שיוכיח שנעשו טעויות במסגרת טיפולים פולשניים שונים, בין אם מדובר בטעות שנעשתה במהלך הטיפול, או עצם קיום הטיפול עצמו. הנזקים שנגרמים במצבים אלה הם עצומים ומזכים את הנפגעים בפיצויים בסכומים גבוהים ביותר, משום שמדובר בפגיעה גופנית חמורה. עורך דין רשלנות בניתוחים ברמה גבוהה ובעל ניסיון מתאים בתחום יאפשר לדאוג לכך שהזכויות שלכם יישמרו, למרות הפגיעה והעובדה שכבר אי אפשר להשיב את הדברים לקדמותם. על מנת שהתהליך יסתיים בהצלחה ויתקבל פיצוי מטעם הביטוח של המטופל או של המוסד הרפואי בו התרחשה הרשלנות, יש למצוא את עורך הדין המיומן והמנוסה ביותר בתחום. משרדו של עורך הדין איתן פלג ביצע אינספור הליכים של תביעות בגין רשלנות באבחון שהביאה לתוצאות הרסניות עבור המטופלים.

כל מה שצריך לדעת על רשלנות באבחון לקבלת פיצוי הולם
בין אם אתם מעוניינים לפנות בטענה כנגד רופא מאבחן או שנפגעתם במהלך טיפול פולשני כלשהו, על מנת לקבל פיצוי על רשלנות רפואית חשוב מאוד להתחיל לאסוף את הראיות כבר מהרגע הראשון בו התברר לכם שמשהו אינו תקין. עורך דין רשלנות בניתוחים ברמה הגבוהה ביותר לא יוכל לסייע לכם אם אין בידיכם הוכחות חותכות לכך שנעשתה טעות. דברים אלה בדרך כלל באים לידי ביטוי בסיכומי אשפוז ובתיעודים אחרים מטעם המוסד שבו טופלתם. בנוסף, חוות דעת של רופאים צד ג' עשויות לסייע לתיק שלכם להגיע  להסדר הרצוי.

רשלנות באבחון