רשלנות בניתוחי מוח

ניתוח מוח, הוא ניתוח שיכול להיות מסוכן מאוד. הטעות הכי קטנה בניתוח מוח, עלולה לגרום לנכות קשה, ואף לגרום למוות. ולכן, רשלנות בניתוחי מוח, עלולה להביא לתוצאות קשות מאוד. לכן, חשוב מאוד לטפל בכל גידול סרטני שמתגלה בגוף, ובמיוחד בגידול בראש, או בצוואר. רשלנות באבחון גידולים סרטניים בראש, עלול לגרום לכך, שהגידולים הסרטניים, יגיעו למוח, ויהיה צורך בניתוח מוח להסרת הגידול.

ניתוח מוח- ניתוח מורכב
המוח, הוא איבר עדין מאוד. ולכן, לפני ניתוח מוח, יש לערוך אבחנה מדויקת, היכן נמצא הגידול אותו רוצים להסיר. רשלנות בניתוחי מוח, עלולה לגרום לכך, שבטעות יסירו רקמות בריאות וחיוניות לתפקוד התקין של גוף האדם, במקום הרקמות הסרטניות.

ניתוח במוח כתוצאה מגידול סרטני:
לפעמים, יש גידול סרטני בגוף, שאם הוא לא מטופל, הגידול ישלח גרורות, שיכולות להגיע אל המוח. במקרה הזה, נאלצים לבצע ניתוח מוח. את הניתוח אפשר למנוע, על ידי אבחון מוקדם של הגידול, ומן טיפול כימותרפי, בשלבים הראשונים של הגידול. לכן, אפשר להגיש תביעה, על רשלנות באבחון סרטן, שגרמה לצורך בניתוח מוח.

חשוב להיעזר בעורך דין, לצורך תביעה על רשלנות בניתוחי מוח.
יש 2 סוגי תביעות שניתן להגיש על ניתוחי מוח בגלל גידול סרטני:
  1. תביעה על רשלנות באבחון סרטן- על מגיש התביעה, להוכיח שאי אבחון הסרטן בזמן, גרם להתפשטות הסרטן  אל המוח, וכך היו צריכים לבצע ניתוח במוח. את התביעה מגישים נגד הרופא, שהתרשל באבחון.
  2. תביעה על רשלנות בניתוחי מוח- תביעה זו, מוגשת כנגד בית החולים שביצע את ניתוח המוח לא כראוי. על מגיש התביעה להציג הוכחות רפואיות שהיה התרשלות בביצוע הניתוח, ואת הנזק הרפואי שנוצר כתוצאה מהרשלנות בניתוח.
קשה מאוד לתבוע לבד בית חולים. לשם כך, צריך עורך דין חזק ומקצועי. עורך הדין איתן פלג, יסייע לכם בצורה מקצועית, בתביעה נגד רופא או בית החולים. עורך הדין, ינחה אתכם אילו מסמכים רפואיים להציג, ומה להציג בתביעה. עורך הדין, ישתדל שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע  לכם, על הכשל בניתוח.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
ביטוח תאונות אישיות לתלמידים