תאונות דרכים
תאונת דרכים היא אירוע טראומטי ומטלטל, שלאחריו מסע ייסורים בתביעה מול חברת הביטוח או מול ביטוח לאומי. החוק בישראל קובע כי כל נפגע תאונת דרכים זכאי לפיצוי, אולם על מנת שאכן תקבל את הפיצוי הנאות, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין?
עורך דין מנוסה, הבקי בתחום תביעות בגין תאונות דרכים ידע להדריך אותך כיצד להתנהל נכון, על מנת שתזכה במרב הפיצויים. מומלץ לפנות לעורך הדין בסמוך למועד התאונה, שכן משלב קבלת הטיפול הרפואי, עשויות להיות טעויות שהתנהלות נכונה תמנע. יש לתעד כל טיפול רפואי, וכן לקחת בחשבון כי נזקי תאונות דרכים עלולים להופיע לאחר זמן, לכן יש צורך לעקוב אחר מצבך הגופני. איתן פלג, עורך דין תאונות בצפון ילווה אותך וייעץ לך מרגע הפנייה, כמו כן, איתן פלג, עורך דין תאונות בחיפה ייצג אותך מול ביטוח לאומי במידת הצורך, וכן ידע להמליץ אם לפנות לביטוח הלאומי או לחברת הביטוח. בנוסף לכך, במקרה ואין לך ביטוח, ייצג אותך עורך הדין מול קרנית, קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים שאין להם ביטוח.

ניהול נכון של התביעה?
עורך דין מנוסה, כמו איתן פלג, עורך דין תאונות בצפון, ינחה אותך וינהל את התביעה כך שתזכה לפיצוי המרבי המגיע לך. במקרים מסוימים עדיף לפנות לביטוח הלאומי, ובמקרים אחרים עדיף לפנות לחברת הביטוח. בנוסף, לעתים כדאי להמתין מעט לפני פנייה לחברת הביטוח, מכיוון שיש פגיעות פיזיות שמתגלות רק לאחר זמן, ואם כבר הגשת תביעה, לא תפוצה עליהן.

ניסיון מוכח
בבואך לפנות לעורך דין, הקפד לבחור עורך דין בקי ומנוסה בהגשת תביעות בנושא תאונות דרכים. לניסיון חשיבות רבה בשמירה על זכויותיך. במשרד עורכי דין איתן פלג, תמצא עורך דין תאונות בחיפה בעל ניסיון והצלחה מוכחים.

לסיכום
ייצוג משפטי של נפגעי תאונות דרכים הוא שירות חשוב, אותו מעניק משרד עורכי דין איתן פלג במקצועיות ובמסירות. נפגעי תאונות דרכים סובלים לא אחת מכאבים ונזקים פיזיים, חלקם בלתי הפיכים. בתקופת ההחלמה הנפגע מאבד את כושר ההשתכרות שלו, ולעתים אובדן הפרנסה הוא קבוע. בזמן הסמוך לתאונה הנפגע לרוב מבולבל, וכדאי לפנות בהקדם לייצוג משפטי, על מנת להימנע מטעויות.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
תאונות עבודה