תביעות נגד משרד הבטחון

חיילי צה"ל, או אנשי כוחות הבטחון, שבמהלך שירותם חלו במחלה כרונית, נפגעו בתאונה או לקו במחלה נפשית, זכאים לתגמולים ממשרד הבטחון. הגשת התביעה וההתנהלות מול משרד הבטחון דורשת ידע ומיומנות. לא אחת קורה שתביעה שאדם הגיש בעצמו למשרד הבטחון נדחתה, למרות היות האדם זכאי לתגמולים. הסיבה לכך היא חוסר ידע ומיומנות של האדם בהגשת תביעות נגד משרד הבטחון.


הגשת תביעות נגד משרד הבטחון על ידי אנשי מקצוע
על מנת שלא תמצא עצמך בין אותם אנשים שהגישו תביעות למשרד הבטחון ונדחו, פנה לבעל מקצוע שידריך אותך וינהל את התביעה שלך מול משרד הבטחון בהצלחה מרבית. משרד עורכי דין איתן פלג מנהל בהצלחה תביעות נגד משרד הבטחון מזה שנים רבות. במשרדנו תקבל הדרכה וייצוג של עורך דין מנוסה בתביעות נגד משרד הבטחון. 

תחומי תביעה אפשריים
באופן כללי, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הבטחון בכל מקרה בו נגרם לך נזק זמני או קבוע במהלך שירותך. אם הנזק קבוע, אתה זכאי לקצבת נכות, ואם הנזק זמני, אתה זכאי לטיפול רפואי נאות. אם תזדקק להמשך טיפול רפואי לאחר שחרורך, תהיה זכאי למימונו רק במידה והגשת תביעה למשרד הבטחון במועד. ההתנהלות מול משרד הבטחון דורשת הבנה וידע בתחום, ולכן מומלץ לכל אדם שנפגע במהלך שירותו לפנות לגורם מקצועי שייצג אותו בתביעה מול משרד הבטחון. מחלות כמו סכרת ופסוריאזיס, הלם קרב, פציעות, נפגעי תאונות דרכים הם רק כמה דוגמאות לזכאים לקצבה של משרד הבטחון.

לסיכום
אם נפגעת או חלית במחלה כרונית במהלך שירותך בצבא או בכוחות הבטחון, הרי שאתה זכאי לפיצויים. ביכולתך להגיש תביעה נגד משרד הבטחון בכוחות עצמך, אולם אז אתה מסתכן בטעויות שעלולות לסכל את הצלחת התביעה. על מנת להבטיח שתביעתך תצליח, וכי תקבל את מלוא זכויותיך, פנה לעורך דין מומחה בהגשת תביעות נגד משרד הבטחון. למשרד עורכי דין איתן פלג ניסיון רב שנים בתחום, ואחד מעורכי הדין המומחים שלנו ישמח לעזור לך, להגיש בשמך תביעה כנגד משרד הבטחון, וללוות אותך עד לסיום מוצלח של התהליך. 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
תאונות תלמידים