הכרה בנכות צה"ל, קבלת פיצוי וסטאטוס מותאם לפגיעה הם נושאים חשובים ביותר בשנים האחרונות. פעמים רבות, חיילים שנפגעו ברמה כזו או אחרת במהלך שירותם הצבאי אינם מצליחים לקבל את הסיוע הדרוש להם, ועם הזמן מידרדרים לחיים לוקים בחסר. ככל שהזמן עובר והליכים דרושים של תביעות נגד משרד הביטחון עורך דין אינם ננקטים – כך המצב נעשה גרוע יותר, וכן עולה הקושי להוכיח את דבר הנכות. במקרים אלה, פעמים רבות יש צורך בהתערבות מקצועית מהירה ככל הניתן. כמו כן, חשוב מאוד שכל הטיפולים שבוצעו לגבי טראומות שהתרחשו במהלך השירות הצבאי ועקב השלכותיהן יהיו מתועדים בצורה ברורה ביותר בתיק הרפואי של החייל לשעבר.

מהו הקושי שבהגשת תביעות נגד משרד הביטחון עורך דין?
באופן טבעי, לא תמיד הגורמים האחראיים והדרגים הגבוהים מעוניינים להודות בטעויות ולבצע את התיקונים הדרושים על מנת לשקם את חייהם של חיילים שנפגעו בפעולות איבה או עקב תנאי השירות הצבאי. בנוסף לכך, גם נפגעי פיגועי טרור עשויים להזדקק לשירותיו של עורך דין לענייני ביטוח לאומי על מנת להוכיח את זכאותם לפיצויים, משום שפעמים רבות אנשים אלה נופלים בין הכיסאות והרשויות הממשלתיות לא תמיד מוכנות לקחת את האחריות על הנזק שנגרם להם. תביעות נגד משרד הביטחון עורך דין מאפשרות להביא לכך שהצדק ינצח. אך חשוב מאוד לפנות לעורך דין ברמה גבוהה ביותר כבר בשלבים הראשונים, כיוון שזו הדרך הטובה והבטיחותית ביותר לקבל את המענה הטוב ביותר ולהביא לפסק הדין הרצוי.

מאפיינים של עורך דין לענייני ביטוח לאומי
הגשת תביעה למשרד הביטחון היא נושא טעון מאוד מבחינה רגשית, בין אם מדובר בפגיעה שנגרמה בזמן השירות הצבאי ובין אם במקרים של אובדן בן משפחה בפיגוע. כך או כך, האדם המגיש את התביעה זקוק לסיוע של מומחה שיביא את הטענות בצורה מאוזנת, מנומקת ומסודרת מבחינה בירוקרטית. תביעות נגד משרד הביטחון עורך דין מאפשר לעשות את התהליך הרבה יותר יעיל ולהביא לתוצאה הרצויה. משרד עורך הדין של איתן פלג עוסק בתחום זה מעל ל-16 שנה ותמיד דואג להביא לכך שהנפגעים יקבלו את ההכרה בפגיעה שנגרמה ויפוצו בהתאם.

תביעות נגד משרד הביטחון עורך דין