אודות המשרד

משרד עו"ד איתן פלג

אודות משרד עו"ד איתן פלג

משרד עו"ד איתן פלג הוקם בשנת 2000, והוא נחשב לאחד המשרדים המובילים בישראל בייצוג נפגעים בנזקי גוף ונכים מול הגופים והמוסדות השונים. למשרד ניסיון רב ומסורת רבת שנים בניהול תביעות בתחומים הבאים: רשלנות רפואית, תאונות עבודה, תאונות דרכים, ביטוח לאומי, נכי צה"ל, ביטוחים, תביעות נזיקין ותביעות ייצוגיות.

המשרד ייצג נפגעי גוף קשים, הוא רשם לזכותו משך השנים תקדימים משפטיים רבים וידועים, וניהל תביעות מורכבות, חשובות, אשר חלק מהן זכו להד תקשורתי נרחב.

לעו"ד איתן פלג ניסיון רב בניהול תביעות הכרוכות בנושאים של נזקים רפואיים, מאמריו פורסמו בעיתונות המקצועית עוד בתרופת היותו סטודנט, וצוטטו בספרות המקצועית המובילה. כבר בתחילת דרכו המקצועית מונה עו"ד איתן פלג ע"י מנכ"ל משרד הבריאות לוועדה לבחינת זכויות נפגעי ההקרנות, והוא ייצג עד היום עשרות אלפי נפגעים ונכים בתחומים השונים.

לעו"ד איתן פלג ניסיון רב בניהול תביעות רשלנות רפואית, בהכנת התביעות, איתור המומחים המתאימים, ובחקירת מומחי הנתבעים במסגרת הוכחות ניהול התביעה.

לעו"ד פלג ניסיון רב בהרצאות בתחומי הנזיקי והביטוח הלאומי, והוא מעביר הרצאות והשתלמויות בפני עורכי דין במחוזות חיפה והצפון.

המשרד ניהל והוביל בהצלחה רבה תביעות ייצוגיות חשובות ונרחבות (דוגמת התביעה בפרשת האלטרוקסין – תרופה אשר היתה בשימוש של כ300,000 מטופלים).

המשרד משתדל בצד שגרת יומו העמוסה לתרום מנסיונו גם לקידום מאבקים ציבוריים חשובים, לטובת: הילדים הנכים,  השבת כספי המסעות לפולין, זכויות ניידות של הנכים הקשים בתקופת הקורונה, ועוד.     

 עקרונות היסוד על פיהם פועל המשרד הם: מקצועיות, אמינות, יושר ואנושיות. 

רשלנות רפואית

למרבה הצער, הליכים רפואיים לא תמיד מתנהלים על הצד הטוב ביותר ולעיתים נגרם לחולה נזק כתוצאה מרשלנות של הצוות הרפואי. במקרה של פגיעה ונזקים שיש חשש כי נגרמו מרשלנות רפואית, יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום.

תביעות ייצוגיות

תביעות אלו הן סוג מיוחד מאד של תביעות. את התביעות הייצוגיות יכולים להגיש יחידים בשמם של רבים. לכן הן מכונות כפי שהן – ייצוגיות. יש להגישן בעזרתם של עורכי דין תביעות ייצוגיות, אותם תמצאו במשרדו של עו"ד איתן פלג.

תאונות עבודה

אם נפגעת במסגרת עבודתך, ונגרם לך נזק זמני או קבוע, אתה זכאי לפיצויים. משרד עורכי דין איתן פלג מייצג בהצלחה נפגעי תאונות עבודה, מזה למעלה מעשור. במשרדנו תמצא עו"ד נזיקין בחיפה מהטובים בתחום.

נפגעי פוליו

נפגעי פוליו יכולים להגיש בקשה לקבלת פיצוי חד פעמי וקצבה חודשית בעזרת עורך דין נזקי גוף, כמו עורך הדין איתן פלג המתמחה בתחום. עורך הדין זה בקיא בתחום ויודע כיצד לייצג את הנפגע במחלה כדי שיקבל את הפיצוי המגיע לו.

תאונות תלמידים

כל תלמיד במערכת החינוך צריך להיות מבוטח על ידי משרד החינוך. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, גם בשעות בהן התלמיד אינו נמצא במוסד החינוכי. לשם קבלת פיצוי במקרה של תאונה יש להגיש תביעה לחברת הביטוח.

ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי אחראי על תשלום קצבאות וגמלאות לאזרחים, אשר במשך כל חייהם, שילמו עבור שירות זה. לצערנו, ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי אינה פשוטה ולכן, בהגישך תביעות לביטוח הלאומי, רצוי להיעזר בגורם מקצועי.

נפגעי גזזת

 בשנת 1994 נחקק חוק לפיצוי נפגעי גזזת, שקבע שכל אלה שנפגעו בשל הטיפול ברנטגן במחלה, זכאים לקבלת פיצוי. בעזרת משרד עורכי דין בחיפה, איתן פלג, ניתן להגיש תביעה לקבלת הפיצוי ההולם בשל הנזק שנגרם. 

תאונות דרכים

תאונת דרכים היא אירוע קשה, שלאחריו מסע ייסורים בתביעה מול חברת הביטוח או מול ביטוח לאומי. החוק בישראל קובע כי כל נפגע תאונת דרכים זכאי לפיצוי, אולם על מנת שאכן תקבל את הפיצוי הנאות, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה.


זקוקים לייעוץ או לייצוג משפטי?

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם
לפגישת ייעוץ מקצועי מלאו את פרטיכם