ביטוחים אישיים

 

בנוסף להגשת תביעות מול ביטוח לאומי, משרד הביטחון וגורמים ממסדיים אחרים, עוסק משרד עורכי דין איתן פלג בהגשת תביעות ביטוח אישיות. אנשים רבים מבטחים עצמם בביטוחים אישיים שונים, החל בביטוחי בריאות וכלה בביטוחי רכוש. בכל התחומים הללו נוכל להגיש עבורך את התביעה מול חברת הביטוח.

ביטוחי בריאות אישיים

למרות שכולנו נדרשים לבטח עצמנו בביטוח בריאות באחת מקופות החולים, ולמרות שבעולם אוטופי, ביטוח זה אמור היה לכסות את כל ההוצאות והצרכים של המבוטחים, הרי שבמציאות שלנו לא כך הם פני הדברים. קופות החולים עצמן מכירות בכך, ומדרבנות את חבריהן לשדרג את הביטוח שלהם, ואנשים רבים דואגים לבטח עצמם בביטוחי בריאות משלימים, על כל צרה שלא תבוא. אם איתרע מזלך והגיע הרגע בו עליך להגיש תביעה לחברת הביטוח שלך בגין מחלה או טיפול רפואי שאתה זכאי לו, משרד עורכי דין איתן פלג יעמיד לרשותך עורך דין ביטוח בצפון, שייצג אותך בנאמנות מול חברת הביטוח. ייצוג על ידי עורך דין מנוסה הוא הכרחי, שכן בבוא הרגע לשלם, חברת הביטוח מקשיחה את עמדותיה ומציבה מולך מערך של עורכי דין וחוקרים מנוסים, העושים ככל יכולתם לדחות את בקשתך.

ביטוח רכוש

לבעלי הדירות שבינינו קיימת האופציה לביטוח הדירה. ניתן לבטח את הדירה בלבד או רק את הרכוש, או את שניהם. בנוסף קיים כמובן ביטוח המשכנתא. שלושת הביטוחים הלו הם ביטוחים מומלצים ונחוצים, שכן, הדירה היא הרכוש העיקרי שיש לרובנו, ואף אחד לא רוצה שדירתו תינזק ולא יהיו לו האמצעים לתקן את הנזק. גם כאן, במקרה ביטוחי, תמצא עצמך מנהל משא ומתן מול חברת ביטוח שלרשותה עומדים עורכי דין מנוסים. הרשה לעצמך להיעזר בטובים שבאנשי המקצוע ופנה למשרד עורכי דין מנוסה בניהול תביעות מול חברות ביטוח, כמו למשל משרד עורכי דין איתן פלג, שיעמיד לרשותך עורך דין ביטוח בצפון.

ייצוג מקצועי

כפי שנאמר, ההתנהלות מול חברות הביטוח במהלך הגשת תביעות אינה קלה. על מנת להבטיח הצלחה ומימוש זכויותיך, פנה אלינו לקבלת ייצוג משפטי הולם בהגשת תביעות ביטוח אישיות.

דילוג לתוכן