עורך דין נכי צה"ל

חיילים רבים שנפגעו במהלך שירותם הצבאי או במהלך המילואים, יכולים לפנות אל צה"ל לקבלת פיצוי בגין הפגיעה שנגרמה להם. גם חיילים שחלו במחלות שונות, כמו סרטן, סוכרת, אסטמה ויתר לחץ דם, יכולים אף הם לתבוע את צה"ל כדי לקבל פיצוי כספי, הנקבע בהתאם לאופי המחלה, הפגיעה ואחוזי הנכות שנקבעו להם. עורך דין נכי צה"ל הינו הכתובת הנכונה במקרה כזה, ולו כדי להגדיל את הסיכוי לזכות בתביעה.

מה תפקידו של עורך דין זה?

בעזרת עורך דין נכי צה"ל, שיכול להיות עורך דין בצפון, כמו זה המוצע לכם במשרד עורכי הדין איתן פלג, ניתן להתמודד מול המערכת הגדולה, צה"ל, כדי לקבל את הפיצוי המגיע בעקבות הפגיעה. עורך דין זה מייצג את נכי צה"ל, בין אם אלה חיילים בסדיר או במילואים, שנפגעו במהלך שירותם הצבאי. עורך הדין פועל מול כל הגורמים הרלוונטיים, צה"ל ויחידותיו השונות וכן בתי המשפט, כדי לפעול למען קבלת הפיצוי הראוי. עורך הדין מציג בפני בית המשפט את כל הראיות המוכיחות כי הנזק הקיים נגרם כתוצאה מפציעה או מחלה במהלך השירות הצבאי וכי התובע זכאי לקבל פיצוי. עורך דין נכי צה"ל מנהל משא ומתן שוטף מול כל הגורמים השונים במשרד הביטחון כדי לקדם את עניין התביעה כמה שיותר.

כיצד בוחרים עורך דין מתאים?

כדי למצוא עורך דין בצפון שיוכל לייצג את התובע במקרה של פגיעה או מחלה במהלך השרות הצבאי ויעשה זאת באופן המקצועי ביותר, יש לבחון כמה פרמטרים. ראשית, יש לוודא שעורך הדין אכן מתמחה בטיפול בנכי צה"ל ומכיר היטב את כל המסגרות השונות והגופים הקשורים לתביעות שכאלו. על עורך דין נכי צה"ל להיות מנוסה מאד בתחום ועל יכולת מקצועית ברמה גבוהה. עליו להכיר לעומק את הנושא המדובר ואת כל הסוגיות המשפטיות הרלוונטיות. רק כך הוא יוכל לייצג את הנפגע, לשמור על זכויותיו ולקדם את עניינו. מומלץ לתאם פגישת היכרות מקדימה עם עורך הדין, במסגרתה ניתן לבחון את מידת המקצועיות שלו וגם את הכימיה איתו. עורך דין קשוב ואמפתי, ולא רק מנוסה, הוא הכתובת המתאימה.

דילוג לתוכן