תאונות עבודה

אם נפגעת במסגרת עבודתך, ונגרם לך נזק זמני או קבוע, אתה זכאי לפיצויים. משרד עורכי דין איתן פלג מייצג בהצלחה נפגעי תאונות עבודה, מזה למעלה מעשור. במשרדנו תמצא עו"ד נזיקין בחיפה מהטובים בתחום.

מהי תאונת עבודה?

תאונת עבודה היא תאונה שאירעה לעובד במקום העבודה, בשעות העבודה, בדרך מהבית למקום  העבודה או ממקום העבודה אל הבית, וכן תאונה שאירעה בזמן הפסקת האוכל. על מנת שתוכר כנפגע תאונת עבודה, יש להוכיח קשר ישיר בין העבודה והפגיעה.

מה עושים במקרה של תאונת עבודה?

בכדי שתוכר כזכאי לפיצוי בגין תאונת עבודה, עליך לקבל אישור מרופא כי נפגעת בתאונת עבודה. לאחר מכן יש לפנות לביטוח הלאומי ולהגיש את כל המסמכים הדרושים, לעתים תידרש לחוות דעת רפואיות נוספות. בכל סוג של טיפול רפואי שאתה מקבל בעקבות תאונת עבודה, ציין בפני הרופאים כי זו תאונת עבודה ושמור את המסמכים. במידה והתאונה נגרמה בשל רשלנות מעביד, ניתן להגיש תביעה כנגד חברת הביטוח של המעביד. בנוסף, אם קיימים עדים לתאונה, דאג לשמור איתם על קשר במידה ותזדקק להצהרה מהם. מכיוון שהתרחישים הם רבים, ההתנהלות הנכונה שונה ממקרה אחד לשני, ויש לבחון כל מקרה לגופו, על מנת שתדע מה הם הצעדים שעליך לעשות בכדי לקבל את הפיצוי המגיע לך, פנה לעורך דין נזיקין בחיפה בהקדם האפשרי. התנהלות נכונה תחסוך לך כסף וזמן.

ייצוג משפטי

במשרד עורכי דין איתן פלג, תזכה לייצוג של עו"ד נזיקין בצפון, בקיא ומנוסה בתביעות נזיקין בגין תאונות עבודה. עורך הדין ילווה אותך לאורך כל הדרך, וינהל את התביעה לקבלת התוצאה המיטבית עבורך. ניסיון מוכח הוא הכרחי על מנת שתביעתך תסתיים בהצלחה, בין אם זה מול הביטוח הלאומי, ובין אם זה מול חברת הביטוח שלך או של המעביד.

לסיכום

תאונה היא תמיד דבר מצער, וכך גם תאונת עבודה. בנוסף לנזק המיידי הנגרם לאדם כתוצאה מהתאונה, קיים אבדן זמני או קבוע של כושר עבודה, קיימים תשלומים בגין טיפול וציוד רפואי, ולעתים קיים נזק נפשי בנוסף לנזק הגופני. על מנת שאתה, כעובד שנפגע, תזכה לקבל את הפיצוי ההולם, פנה למשרד עורכי דין מנוסה ואמין. במשרד עורכי דין איתן פלג, תזכה לייצוג הולם על ידי עורך דין נזיקין בצפון. 

דילוג לתוכן