תאונות תלמידים

 
החוק בישראל קובע, כי כל תלמיד במערכת החינוך צריך להיות מבוטח על ידי משרד החינוך. ביטוח זה תקף 24 שעות ביממה, גם בשעות בהן התלמיד אינו נמצא במוסד החינוכי. לשם קבלת פיצוי במקרה של תאונה יש להגיש תביעה לחברת הביטוח.

רשלנות מצד המוסד החינוכי

הביטוח של משרד החינוך הוא בסיסי, ולא תמיד הפיצוי מכסה את כל ההוצאות הנדרשות. בנוסף לתביעה מול חברת הביטוח של משרד החינוך, אם יש יסוד להניח כי התאונה נגרמה בשל רשלנות של המוסד החינוכי, ניתן להגיש גם תביעה בגין רשלנות. כמו בכל מקרה של תביעה מול חברת ביטוח, יש להפקיד את התביעה בידי עורך דין מומחה בתחום, להבטחת הצלחה מקסימלית.

תאונות דרכים

למרות שתלמיד מבוטח 24 שעות ביממה, הביטוח של משרד החינוך אינו כולל תאונות דרכים. במקרה של תאונת דרכים יש להגיש תביעה לחברת הביטוח של הרכב המסיע. תביעה זו תתנהל מול חברת הביטוח של המסיע, ורצוי שתוגש על ידי עורך דין מומחה בתחום תאונות דרכים של תלמידים.

ליווי מקצועי

כמו בכל מקרה של תביעה לביטוח, ניהול התביעה  על ידי מומחה יועיל ויגדיל את הסיכוי לזכייה בתביעה. למשרד עורכי דין איתן פלג ניסיון של מעל עשר שנים בהגשת תביעות בנושא תאונות תלמידים. בנוסף, רכשנו ניסיון רב בהגשת תביעות בנושא תאונות דרכים של תלמידים ונשמח לייעץ לכם ולייצג אתכם מול חברות הביטוח השונות.

שמירה על שלום ילדינו


כהורים, אנו שולחים את ילדינו היקרים יום יום לבית הספר או לגן, ומתפללים שיחזרו אלינו שלמים ובריאים. במקרה של תאונה או תקלה כלשהי, אנו נאלצים להיאבק במנגנונים המשומנים של חברות הביטוח על מנת שנזכה לפיצוי שיאפשר לנו לממן את הטיפולים הנדרשים לילדנו שנפגע. לעזרת ההורים שזקוקים לכל כוחותיהם לתמיכה בילד, ולעזרת הילד שזקוק וזכאי לטיפול הולם, עומדים עורכי הדין המנוסים של משרד עורכי דין איתן פלג. אנו נעשה כל מאמץ על מנת שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם, בין אם מדובר בתביעת תאונות תלמידים, או בתביעת תאונות דרכים של תלמידים.

דילוג לתוכן