תביעות נגד משרד הביטחון

 

חיילי צה"ל, או אנשי כוחות הביטחון, שבמהלך שירותם חלו במחלה כרונית, נפגעו בתאונה או לקו במחלה נפשית, זכאים לתגמולים ממשרד הביטחון. הגשת התביעה וההתנהלות מול משרד הביטחון דורשת ידע ומיומנות. לא אחת קורה שתביעה שאדם הגיש בעצמו למשרד הביטחון נדחתה, למרות היות האדם זכאי לתגמולים. הסיבה לכך היא חוסר ידע ומיומנות של האדם בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון.

הגשת תביעות נגד משרד הביטחון על ידי אנשי מקצוע

על מנת שלא תמצא עצמך בין אותם אנשים שהגישו תביעות למשרד הביטחון ונדחו, פנה לבעל מקצוע שידריך אותך וינהל את התביעה שלך מול משרד הביטחון בהצלחה מרבית. משרד עורכי דין איתן פלג מנהל בהצלחה תביעות נגד משרד הביטחון מזה שנים רבות. במשרדנו תקבל הדרכה וייצוג של עורך דין מנוסה בתביעות נגד משרד הביטחון. 

תחומי תביעה אפשריים

באופן כללי, ניתן להגיש תביעה נגד משרד הביטחון בכל מקרה בו נגרם לך נזק זמני או קבוע במהלך שירותך. אם הנזק קבוע, אתה זכאי לקצבת נכות, ואם הנזק זמני, אתה זכאי לטיפול רפואי נאות. אם תזדקק להמשך טיפול רפואי לאחר שחרורך, תהיה זכאי למימונו רק במידה והגשת תביעה למשרד הביטחון במועד. ההתנהלות מול משרד הביטחון דורשת הבנה וידע בתחום, ולכן מומלץ לכל אדם שנפגע במהלך שירותו לפנות לגורם מקצועי שייצג אותו בתביעה מול משרד הביטחון. מחלות כמו סכרת ופסוריאזיס, הלם קרב, פציעות, נפגעי תאונות דרכים הם רק כמה דוגמאות לזכאים לקצבה של משרד הביטחון.

לסיכום

אם נפגעת או חלית במחלה כרונית במהלך שירותך בצבא או בכוחות הביטחון, הרי שאתה זכאי לפיצויים. ביכולתך להגיש תביעה נגד משרד הביטחון בכוחות עצמך, אולם אז אתה מסתכן בטעויות שעלולות לסכל את הצלחת התביעה. על מנת להבטיח שתביעתך תצליח, וכי תקבל את מלוא זכויותיך, פנה לעורך דין מומחה בהגשת תביעות נגד משרד הביטחון. למשרד עורכי דין איתן פלג ניסיון רב שנים בתחום, ואחד מעורכי הדין המומחים שלנו ישמח לעזור לך, להגיש בשמך תביעה כנגד משרד הביטחון, וללוות אותך עד לסיום מוצלח של התהליך. 

דילוג לתוכן